UADOM
КИЇВ, 1 грудня 2017
ОРГАНIЗАТОР
cctld.ua
ПАРТНЕРИ
Генеральний Партнер
icann.org
Генеральний Інтернет-партнер
adamant.ua
СПОНСОРИ
Платиновий спонсор
imena.ua
Золоті спонсори
ТОВ Хостінг Україна
ТОВ ОРГ.УА
SUNIC
Соціальні мережі

У Києві проходить конференція UADOM, присвячена 25-річчю домену .UA

Понад двісті інтернет-фахівців беруть участь у міжнародній конференції UADOM, яка проходить в п'ятницю в Києві і присвячена 25-річчю домену .UA.

Перший Віце-президент Українського союзу промисловців і підприємців Сергій Прохоров наголосив на важливості домену .UA для українського бізнесу і підкреслив, що робота на українському ринку неможлива без використання національного домену.

Президент компанії "Адамант" Іван Пєтухов в своєму привітанні зазначив, що домен відбувся завдяки спільним зусиллям бізнесу і громадськості, причому найчастіше при протидії держави. "Це один з найбільш вдалих прикладів, коли IT-співтовариство і бізнес можуть самостійно управляти своїм середовищем", - підкреслив він.

Про віхи історії домену розповів директор компанії "Хостмайстер" Олег Левченко та Тетяна Долинська, яка очолювала компанію з 2006 до 2013 року.

Керівник ICANN по зв'язках з країнами Східної Європи Олександра Куликова зазначила, що домен .UA - один з найстаріших в регіоні і один з найдинамічніших. Вона відзначила високу якість роботи, яку виконує український реєстр, забезпечуючи безпеку і працездатність доменної системи. Олександра також передала вітання президента ICANN Горана Марбі.

Форум проходить за підтримки учасників доменного ринку: його платиновим спонсором став реєстратор доменних імен imena.ua, золотим спонсором - ще один реєстратор, "Хостинг Україна" (ukraine.com.ua). Також золотими спонсорами стали реєстри публічних доменів ORG.UA і SUNIC. Генеральним партнером по проведенню конференції виступила міжнародна корпорація ICANN. Відеотрансляція заходу доступна за посиланням https://uadom.cctld.ua/?webcast. Забезпечує трансляцію інтернет-партнер конференції компанія "Адамант".

0.000054 sec